Znáte nějaký zahraniční server na tvorbu webu zdarma?

Myslím tím typ našeho Webgarden či Webnode, jen s lepšími šablonami či bohatší editací CSS či HTML. Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Založte si freehosting, třeba na Endora.cz a nainstalujte si tam redakční systém Wordpress. Na Endoře si ho nainstalujete jednoduše – vše je automatické.
Na jiných freehostinzích (sweb.cz, ic.cz, webzdarma.cz,…) to není taky tak těžké, stačí si ten Wordpress stáhnout do počítače, nahrát ho na hosting a nainstalovat. Na internetu je několik kvalitních návodů, nejvíc se mi líbí asi tento: http://navody­.c4.cz/wordpress-instalace

Pro Wordpress jsou tisíce šablon. Nebo místo Wordpressu můžete zkusit třeba Sunlight CMS nebo Joomla!