Znáte nějaký web podobný emailing.cz, kde lze oslovit i menší skupinu lidí dle jejich databáze? Děkuji.

Na emailingu lze za cenu Kč 9.900,– bez DPH rozeslat až 100.000 e-mailů. Lze někde oslovit i menší množství zákazníků?

Nejlepší odpověď
geoorg

ermail.cz

„Velmi rádi Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku podle rozsahu Vaší kampaně. Stačí pouze vyplnit název Vaší splečnosti a kontaktní email. My Vás budeme kontaktovat.“

ačkoliv cena je asi vyšší