Avatar uživatele
Tříska

Znáte nějaký triky na kocovinu?

Dneska postoupíme do finále, tak abych v sobotu moc neumíral 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? fablen, anonym, gnosis, Banshee před 4731 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Napřed se Třísko pořádně najez a pak to hlavně nemíchej – kocovina nebude ))
Doplňuji:
Nó, a kdybys to nedodržel, mrkni sem:

http://www.stu­denta.cz/maga­zin/article/185/jak-vyzrat-na-kocovinu-7-tipu

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Manžel večer po oslavě vypije vždy litr mléka a pak mu nic není, spát se ale musí i v mrazech s alespoň pootevřeným oknem.
Já bych si litr mléka nedala, dám si tedy před akcí pořádný kus masa (zeleninovej salát nechám na jindy) a na ráno mám v lednici připravenou colu.
Jinak vždycky mám ráno příšernou chuť na pomeranče a džusy, ale od toho mě varoval můj táta, že to po opici není dobré. Cola ok.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

v jedné knížce jsem četl, že na ni jsou výborným lékem topinky s fazolemi zapité colou … ovšem jelikož nechlastám, tak z vlastní zkušenosti nevím, nakolik to zabírá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

jedine co mam odzkousene a co u me funguje, je hodne ciste vody behem a po chlastani. davam si i pres 2 litry. co zaludek dovoli, cim vic tim lip. ale hlavne nez pujdes spat, kdyz uz se pak rano vzbudis s kockou, to je pozde. poradne se najist pred chlastanim je zaklad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ani já moc nepiju, ale od kamarádů znám, že funguje klasika: vývar, česnečka, odvar ze zázvoru; zabrat má i fruktoza v jakékoliv podobě: ovocný šťávy, med.
100% účinná je Bloody Mary a nebo studená sprcha – nezklamou nikdy! :)

Nejlepší je stejně ale kámoš – ten razí heslo: Čím ses zkazil, tím se naprav :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Existuje fígl,samozřejmě.Má to i jméno,říká se tomu „Vyprošťovák“.
Nemusí se to snad vysvětlovat.Ale je tu reálné riziko – jeden se může vyprošťovat tak vehementně,že v tom zase lítá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

pokud se dnes opijete z piva, napravujte to druhý den stejně (samozřejmě s Mírou, bude stačit jen jedno a bude Vám lépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Před: pořádně se najíst.
Během: pít a sem tam něco žďobnout
PO: nalít do sebe Vincentku.Ne naráz,ale po doušcích.Po chlastačce opravdu skvělá věc!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek