Tříska

Znáte nějaký triky na kocovinu?

Dneska postoupíme do finále, tak abych v sobotu moc neumíral 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Napřed se Třísko pořádně najez a pak to hlavně nemíchej – kocovina nebude ))
Doplňuji:
Nó, a kdybys to nedodržel, mrkni sem:

http://www.stu­denta.cz/maga­zin/article/185/jak-vyzrat-na-kocovinu-7-tipu

Další odpovědi
Deli

Manžel večer po oslavě vypije vždy litr mléka a pak mu nic není, spát se ale musí i v mrazech s alespoň pootevřeným oknem.
Já bych si litr mléka nedala, dám si tedy před akcí pořádný kus masa (zeleninovej salát nechám na jindy) a na ráno mám v lednici připravenou colu.
Jinak vždycky mám ráno příšernou chuť na pomeranče a džusy, ale od toho mě varoval můj táta, že to po opici není dobré. Cola ok.

quentos

v jedné knížce jsem četl, že na ni jsou výborným lékem topinky s fazolemi zapité colou … ovšem jelikož nechlastám, tak z vlastní zkušenosti nevím, nakolik to zabírá

gnosis

jedine co mam odzkousene a co u me funguje, je hodne ciste vody behem a po chlastani. davam si i pres 2 litry. co zaludek dovoli, cim vic tim lip. ale hlavne nez pujdes spat, kdyz uz se pak rano vzbudis s kockou, to je pozde. poradne se najist pred chlastanim je zaklad.

barnajka

Ani já moc nepiju, ale od kamarádů znám, že funguje klasika: vývar, česnečka, odvar ze zázvoru; zabrat má i fruktoza v jakékoliv podobě: ovocný šťávy, med.
100% účinná je Bloody Mary a nebo studená sprcha – nezklamou nikdy! :)

Nejlepší je stejně ale kámoš – ten razí heslo: Čím ses zkazil, tím se naprav :DDD

fcoop

Existuje fígl,samozřejmě.Má to i jméno,říká se tomu „Vyprošťovák“.
Nemusí se to snad vysvětlovat.Ale je tu reálné riziko – jeden se může vyprošťovat tak vehementně,že v tom zase lítá.

fablen

pokud se dnes opijete z piva, napravujte to druhý den stejně (samozřejmě s Mírou, bude stačit jen jedno a bude Vám lépe.

coco

Před: pořádně se najíst.
Během: pít a sem tam něco žďobnout
PO: nalít do sebe Vincentku.Ne naráz,ale po doušcích.Po chlastačce opravdu skvělá věc!