Pokročilý

Znáte nějaký triky na kocovinu?

Dneska postoupíme do finále, tak abych v sobotu moc neumíral :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Napřed se Třísko pořádně najez a pak to hlavně nemíchej - kocovina nebude ))
Doplňuji:
Nó, a kdybys to nedodržel, mrkni sem:

http://www.studenta.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Manžel večer po oslavě vypije vždy litr mléka a pak mu nic není, spát se ale musí i v mrazech s alespoň pootevřeným oknem.
Já bych si litr mléka nedala, dám si tedy před akcí pořádný kus masa (zeleninovej salát nechám na jindy) a na ráno mám v lednici připravenou colu.
Jinak vždycky mám ráno příšernou chuť na pomeranče a džusy, ale od toho mě varoval můj táta, že to po opici není dobré. Cola ok.

Zlatý

v jedné knížce jsem četl, že na ni jsou výborným lékem topinky s fazolemi zapité colou ... ovšem jelikož nechlastám, tak z vlastní zkušenosti nevím, nakolik to zabírá

Bronzový

jedine co mam odzkousene a co u me funguje, je hodne ciste vody behem a po chlastani. davam si i pres 2 litry. co zaludek dovoli, cim vic tim lip. ale hlavne nez pujdes spat, kdyz uz se pak rano vzbudis s kockou, to je pozde. poradne se najist pred chlastanim je zaklad.

Zlatý

Ani já moc nepiju, ale od kamarádů znám, že funguje klasika: vývar, česnečka, odvar ze zázvoru; zabrat má i fruktoza v jakékoliv podobě: ovocný šťávy, med.
100% účinná je Bloody Mary a nebo studená sprcha - nezklamou nikdy! :)

Nejlepší je stejně ale kámoš - ten razí heslo: Čím ses zkazil, tím se naprav :DDD

Zlatý

Existuje fígl,samozřejmě.Má to i jméno,říká se tomu "Vyprošťovák".
Nemusí se to snad vysvětlovat.Ale je tu reálné riziko - jeden se může vyprošťovat tak vehementně,že v tom zase lítá.

Bronzový

pokud se dnes opijete z piva, napravujte to druhý den stejně (samozřejmě s Mírou, bude stačit jen jedno a bude Vám lépe.

Pokročilý

Před: pořádně se najíst.
Během: pít a sem tam něco žďobnout
PO: nalít do sebe Vincentku.Ne naráz,ale po doušcích.Po chlastačce opravdu skvělá věc!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.