bolak

Znáte nějaký starý počítačový hry, který prošly zkouškou času a lidi je hrají i teď po x letech v jejich původní podobě?

Nejlepší odpověď
huxa

ano, například train; vláček, je to anglický název z české produkce ale ;) kompletně v češtině, win 7 s tím má trošku problémy, jestli ho chceš, pošlu ti ho, napiš do zpráv (je ho těžké jen tak sehnat).
poté ještě. poté ještě klokánek Kao (stále se vydávají nové verze, takže ho seženeš i na CD) a ještě podobná hra na PS, ale to nevím jak se jmenuje. jestli chceš s těmito a dalšími hry poradit, napiš do zpráv ;)

Další odpovědi
honza19hk

princ,vláček,wol­fenstein,atd… ale nevím jestli se to ještě hraje.otázkou je jestli to dotyčný na novém kompu rozchodí.Akor např win.7 má problémy se starými hrami.Ale když se chce jde všechno.

Conchus

Janě, již několik tisíc let Šachy