K+R

Znáte nějaký recept na těstoviny s avokádem?

Slyšela jsem, že je avokádo moc dobré s těstovinami, ale nevím žádný recept??? Poradí někdo???

Nejlepší odpověď
panenka

Těstovinový salát s avokádem

Suroviny : balíček těstovin ( vřetena či kolínka ), 2 avokáda, zeleninu ( rajčata, okurek, paprika, mrkev…), kelímek sýru Cottage, sůl, bylinky ( bazalka, petrželka )

Těstoviny uvaříme a ochladíme, a smícháme s nakrájenou zeleninou na menší kousky. V sýru rozmícháme sůl a bylinky dle chuti a vmícháme do salátu.
Tento salát lze vylepšit i kousky kuřecího masa.
http://www.re­ceptynawebu.cz/?q=tes­tovinove/testo­vinovy-salat-s-avokadem

Další odpovědi
elektrikář

Je také možné avokádo oloupat a rozmixovat osolit opepřit a použít jako omáčku.

Ady

(trosku odbocim, stoji se juknout na tento odkaz, dekuju :))
SLEVA – 53%
2kávy + 2dezerty = JENOM 145,–kč

SLEVA – 54%
prohlídka skvělýho Gambrinus pivovaru a plno zážitků + 10×PIV GAMBRINUS =120,–

OPRAVDU !! NEKECÁM !!! klikněte na TENTO ODKAZ ! a najdete další slevy !!
http://www.sle­vomat.cz/cs/do­po ruc-ziskej/0d798b2f­ab/praha?c= 0ff9c3