Avatar uživatele
gecco

Znáte nějaký ´recept´ na pletichaření??

Původně jsem chtěl napsat „babské pletichaření“…
Ale pak jsem si uvědomil, že nejen baby pletichaří…
:-O
Co s těmi pleticháři/kami (u)dělat??? – podotýkám, že nejsem příznivcem násilí (no, i když…)…
😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, ivzez, redy, marci1 před 3148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jedině ignorovat, cokoliv jiného je ztráta času…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Co znamená pletichaření?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ptáč

Pletichařit lze s lidmi stejného charakteru, ale musí být jednodušší. Aby nepletichařil proti svým <klepnám, kumpánům> to znamená vědět o druhém vše, co by se dalo použít.
Co tedy s nimi? Přijít, poprosit o pomoc při nakládání těžké věci do dodávky, až vleze dovnitř tak zavřít dveře a odvézt k řece. Nebo fouknout PUR pěnu do výfuku, zamknout nějaká vrata svým zámkem s řetězem, nebo sdělit zcela nesmyslnou věc o té druhé osobě atd. Nebo se jen dívat a bavit se.
Jedné bábě by se dal navykládat takový nesmysl:
Víte co na vás ta vaše kamarádka chystala? Koupila hrášek a chtěla to nasypat na schody abyste se zabila. Opravdu. Kvůli tomu hrobu, jak jste byly na hřbitově. Já jsem jí to rozmlouval aby to nedělala. A jestlipak víte, proč vám nabízela tu limonádu? Ona do toho dala Savo. Jak to vím, protože mě to řekla ta druhá kamarádka. Vidíte přece, že od nikoho nic nebere, protože má strach.

Upravil/a: ptáč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Redy → intrikování, pletkaření…
😉

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

gecco dík 🙂

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek