gecco

Znáte nějaký ´recept´ na pletichaření??

Původně jsem chtěl napsat „babské pletichaření“…
Ale pak jsem si uvědomil, že nejen baby pletichaří…
:-O
Co s těmi pleticháři/kami (u)dělat??? – podotýkám, že nejsem příznivcem násilí (no, i když…)…
😉

Nejlepší odpověď
ivzez

Jedině ignorovat, cokoliv jiného je ztráta času…

Další odpovědi
redy

Co znamená pletichaření?

ptáč

Pletichařit lze s lidmi stejného charakteru, ale musí být jednodušší. Aby nepletichařil proti svým <klepnám, kumpánům> to znamená vědět o druhém vše, co by se dalo použít.
Co tedy s nimi? Přijít, poprosit o pomoc při nakládání těžké věci do dodávky, až vleze dovnitř tak zavřít dveře a odvézt k řece. Nebo fouknout PUR pěnu do výfuku, zamknout nějaká vrata svým zámkem s řetězem, nebo sdělit zcela nesmyslnou věc o té druhé osobě atd. Nebo se jen dívat a bavit se.
Jedné bábě by se dal navykládat takový nesmysl:
Víte co na vás ta vaše kamarádka chystala? Koupila hrášek a chtěla to nasypat na schody abyste se zabila. Opravdu. Kvůli tomu hrobu, jak jste byly na hřbitově. Já jsem jí to rozmlouval aby to nedělala. A jestlipak víte, proč vám nabízela tu limonádu? Ona do toho dala Savo. Jak to vím, protože mě to řekla ta druhá kamarádka. Vidíte přece, že od nikoho nic nebere, protože má strach.

gecco

Redy → intrikování, pletkaření…
😉

redy

gecco dík 🙂