hippeace

Znáte nějaký komerční webový prohlížeč?

Nebo například komerční nadstavbu jinak nekomerčního prohlížeče
Doplňuji:
next-x: dík za odpoved ale vůbec se netýkala tématu. Nám jedná se o to… abych měla název komerčního prohlížeče nikdo tu nemluvil o tom že ho hodlám koupit .. nebo snad jo?

Odpovědi
anonym

ted jde o to jak jako komercni myslis jestli jako znackovy ci placeny…

jestli jako placeny tak je to velka blbost,

  1. proc za neco platit kdyz je to zdarma
  2. a jestli existuje a chces koupit zeptej se sam sebe „co od toho ocekavas“?

prohlizec umi vsechno a jestli ti to nestaci stahni si doplnky a jestli ani to nestaci tak si to vytvor.

a jestli jako znackovy tak treba: Internet Explorer (Microsoft),Safari (Apple), Google Chrome (Google) ale i tak obcas stoji za houby viz. priklad 1 a 2 samozrejme nekterym to vyhovuje nechci vyhlasovat Flame War.

poradim radsi jdi na nezavysli jako treba: „Firefox, Intognito, Opera atd.“

arygnoc

prehliadač nie, ale weby áno.

komerčné aplikácie (napr. na obchodovanie na burze) sa dajú otvárať vo všetkých prehliadačoch.

niektoré z nich umožňujú inštalovať si do prehliadača (mozilla, chrome, myslím že čiastočne i opera) komerčné vyhľadávače na služby, produkty, správy.

neviem si dosť dobre predstaviť rýdzo komerčný prehliadač.

Jsemtady

Jednicka mezi prohlizeci je aktualne google chrome.
Ten jde stahnout zdarma a tedy kdyz je nejlepsi jine prohlizece nemaji narok byt za penize.
Ovsem ze ani google to nedela zadarmo, je to taky komerce a ma vsechny sve sluzby procpane reklamou cim dal vic, byl jen vrsek, uz i po stranach, ted uz ji sere i do mailu nahore, ted navic menil podminky ze u reklamy bude pouzivat nase jmeno jak facebook.
Takze je komercni, ale neni to klasickej koupit si ho model ale placenej z reklamy.