Znáte nejaký filmy o letadlech který havarujou?

Nejlepší odpověď
anonym

Letiště-stará klasika,Báječní muži na létajících strojích,Bitva o Anglii,Vzpomínky na Afriku,Tmavomodrý svět…je jich hodně…:D

Další odpovědi
iceT

Přežít,Zázraky se dějí.
Oba jsou inspirovány skutečnými haváriemi,v tom prvním filmu havarovalo letadlo s týmem fotbalistů někde v horách,v tom druhém spadlo letadlo do džungle a přežila jediná osoba,která se nakonec dostala do civilizace a byla zachráněna.

Michal Kole

7 dní a 7 nocí
Hrála vněm dokonce Madona, přistáli někde na ostrově, bohužel Madona neplavala.

Ztraceni (Lost) Postava Kate Austen (Evangeline Lilly) PLAVALA, jen nevím, zda plavala herečka nebo bylo toho dosaženo na PC a nevím zda herečka Evangeline Lilly vůbec plavat umí.