Kiti

Znáte nějaký dortový krém, který jde snadno vyrobit bez šlehače?

rozbil se mi šlehač :) potřebuji nutně vyřešit „krizi“

Myslela jsem spíš, čím naplnit ten dort, protože korpus už mám upečený. Každopádně děkuji za tip, pravděpodobně taky využiju, když ne teď, tak příště určitě.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

jako za starejch časů > vařečkou…
…nebo to promaž marmeládou

Další odpovědi
ReHu

Můžeš máslo smíchat s uvařeným pudinkem nebo uvařeným Salkem.

Prostě to umícháš vařečkou. Jako se to dělalo dřív.
Mícháš a mícháš, dokud není hladká, krémová konzistence.

anonym

Piškotovej:
Koupit dětské piškoty, jogurty, kysanou smetanu a ovoce.

Vezmete mísu o velikosti a tvaru požadovaného dortu a vyložíte ji piškoty.

Ze smetany, jogurtů, cukru a třeba marmelády podle chutí umícháte směs, stačí ručne.

Celá stavba dortu probíhá tak, střídáte vrtvy piškotů, smetanové směsi a ovoce.

Když máte mísu plnou, dáte do ledničky a necháte zavadnout. Nejlépe přes noc.

Po zavadnutí mísu vyklopíte na tác a máte dost, stačí polít čokoládou a ozdobit podle libosti.

Jako ovoce doporučuji, meruňky, jakody, borůvky, ananas.
Já jsem přehlédl,že se jednalo o krém,omlouvám se,hledal jsem dort.

JájsemRaibek

Namaž to máslem, na to šlehač nepotřebuješ.
A když tam strčíš pár koleček uheráku, bude to lahůdka :D

Lamalam

Kysanou smetanu a do ní rozmíchej nějakou marmeládu. Nebo něco na tvarohovém či pudingovém základu.

ivzez

Ve vodní lázni rozehřát čokoládu, nechat ji čáatečně vychladnout
a vlažnou (aby zase neztuhla) ji rozmíchat do utřeného másla, podle
chuti přisladit moučkovým cukrem.

Rozkrojený piškot na obou řezech potřít marmeládou
a spojit krémem.

Krémem potřít i okraje a vršek dortu a stejným krémem i nazdobit (zdobičkou).

____

Utřít, rozmíchat ► vařečkou

Kiti

Jo za doby, kdy se krém dělal vařečkou jsem ještě nebyla na světě :D

ptáč

Milan Pitkin hohovořil o o tom, ž že ještě nikoho ne neviděl pr pracovat hlavou. Žeže by třeba někdo zazatloukal hřebík hlavou. Nenebo že by tím někdo míchal kaši. Nebo že by nabíral hnůj hlavou.

Atd.
To nic, slyšeno z rádia Signál.

Mc Merkurion

nebo vezmi nutelu a nastav pidingem…

Mc Merkurion

hele je to úplně stejný,jako dnes > máslo vidličkou rozetřu s moučkovým cukrem,pak použiju vařečku a přidám puding > abych růčo nemusel dělat tolik krému…jo,jestli máš to máslo ztuhlý,tak ho postrouhej,jde to dobře…

ptáč

Jugar, z kterého webu to máš?

anonym

Já to přehlídnul,myslel jsem,že se jedná vo dort,a hle,byl to krém.

anonym

Ty nemyslíš u všech otázek a tak se nediv jízlivých odpovědí.