Avatar uživatele
martine03

Znáte nějaký dobrý způsob, jak si přivydělat přes internet?

Jsem student VŠ a potřeboval bych si něco přivydělat. Bohužel mám na „klasické“ brigády málo času. Neznáte někdo nějaký osvědčený způsob, jak si přivydělat přes internet?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3870 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Přes internet se dá dobře vydělávat – dálková oprava počítače, SEO poradenství, tvorba webových stránek apod. Vše ale vyžaduje určité, nechci říct vzdělání, ale prostě zkušenosti, schopnosti.
Ono bez práce nejsou koláče a z nebe se penízky nesypou jako dešťové kapky.

Určitě bych se vyvaroval různým klikačkám a reklamním emailu – ze začátku třeba posílají, ale vyplácí až od určité částky, třeba 1000Kč, ale než těch 1000Kč tam naspoříte, tak to může trvat třeba dva roky. Když se to totiž blíží té hranici, tak emailů posílají míň a míň a řadu lidí to pak odradí a ve finále Vy tak necháte vydělat té společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zíleží na tom, co můžeš nabídnout. Pokud máš představu, že občas na něco klikneš a budou se sypat penízky, tak na něj raději rychle zapomeň a hledej jiný způsob přivýdělku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
To jsem já

Já si třeba zrovna přes internet vydělávám. Učím přes Skype francouzštinu. jestli je něco, v čem jsi dobrý – jazyky, matika atd. můžeš zkusit toto, je to fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

http://webtrh.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Můžeš zkusit forex a komodity. Stačí 1–2 hodiny večer, než se zavře americká burza. Zisk je kolem 25%. Kdyby ses snad chtěl živit prací, tak zkus kódování webových stránek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek