bolak

Znáte nějaký dobrý vtip na téma „uprchlíci“?

Sem s ním..

Já jsem jeden slyšel, možná znáte: <Sedí dva americký policajti v hospodě a jeden říká: „Tyjo v tý Evropě, ty imigranti, to je co? To dopadne kdovíjak..“ a vedle sedí indián a pokyvuje:„..taky jsme to zkraje podcenili“.>

nebo ještě jeden, když už jsme v tom

<Berlínská základní škola, 1. září 2027, učitel kontroluje přítomnost žáků:
„Mustafa El Ekh Zeri.“
„Zde.“
„Achmed El Cabul.“
„Zde.“
Kadir Sel Ohlmi.„
"Zde.“
„Mohammed End Ahrha.“
„Zde.“
„Mi Cha L´ma Yer.“
Ticho…
„Mi Cha L´ma Yer.“
Nikdo se nehlásí…
„Ješte jednou – Mi Cha L´ma Yer!“
V zadní lavici vstane chlapeček:
„To bych mohl bejt asi já, ale čte se to Michal Majer.“>

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

http://pravypros­tor.cz/wp-content/upload­s/2015/02/10409260_10152­899884384843_25208714823­92589238_n.jpg

Další odpovědi
ten který je

Tak třeba tohle,i když ono je to spíše smutný…
http://postim­g.org/image/7a­o1rjm4r/

arygnoc

praotec čech vystoupil na říp a zamyslel se:
tak teď nevím, je to země zaslíbená, nebo jsme imigranti?

😉

a ešte jeden:

miss euro2020: http://www.czpo­radna.cz/?qa=blob­&qa_blobid=23103119­82957136749

briketka10

Zuří válka, náklaďák s uprchlíky najede na minu. Z přívěsu se
ozve: „Co to ten řidič vyvádí, vždyť s náma jede jak s hnojem!“
je zkopírovanej, né z mojí hlavy 😁

iceT

https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=90­3386073074345&set=gm­.976514969087042&ty­pe=3&theater

https://www.fa­cebook.com/8909399­20979275/photos/a­.890943457645588­.1073741828.89093992097­9275/929212497152017/?ty­pe=3&theater

xxx3

já bych věděl, třeba tenhle:
Ve středozemním moři se náhodou potopí gumový člun s uprchlíky, kromě několika málo z nich, kteří se drží u převráceného člunu, jsou všichni dávno mrtví – muži, ženy i děti. O cca 1500km dále, v poslední výspě demokracie, v zemi plné rozumných lidí (ne jako ve zbytku EU), kteří uctívají sv. Václava, Husa a nyní i Wintona, se baví několik těchto božích lidí v hospodě: „zasraný čmoudi, dobře jim tak, nikdo je sem nezval, lezou sem parazitovat, brát nám práci, dělat terorismus, přikázat všem burky, znásilňovat evropanky, uspořádat invazi, přenášet nemoci, zničit naši kulturu (zvláště tu českou), měli by to střílet hned na hranici!“.........a to je celý vtip…

RyuzakiKate

Kdo by to byl řekl, že za 70 let se budou lidi rvát o místa ve vlaku, aby se dostali do nějakých táborů v Německu… :)

mosoj

Jen aby vás ten smích brzy nepřešel.
Nevidím nic k smíchu.

arygnoc

a ešte jeden:

príde mohamed za pepíkom a lámanou češtinou sa dorozumievajú:
„Kte domof muj?“
„vítej, bratře.“

😉

bolak

xxx3: dobrej, takovej originální