Johny_r

Znáte nějaký dobrý obchod prodávající snubní prsteny z karbidu wolframu (tungsten). Nebo nejlépe přímo výrobce?

Doplňuji:
Děkuji, ale hledat na googlu umím taky. Ptal jsem se na osobní zkušenosti nebo na výrobce, který u nás patrně neexistuje. Jinak nabídka na českých stránkách je dost tristní. Často jde navíc o slitiny s kobaltem, které časem tmavnou a mohou způsobovat alergie.
Takže nic :(.
Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Na netu je dost velký výběr prodejců. Nabídka je široká i na eshopu. Jenom si vybrat.
Doplňuji:
Zlatnice – marketa.sperky@seznam.cz zkuste se poinformovat přímo u ní. Je to moje domácí a vyrábí fantastické kousky.

Další odpovědi
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=%C5­%A1perky+z+wol­framu&psj=1&oq=­%C5%A1perky+z+wol­framu&aq=f&aqi=g1&aq­l=&gs_sm=12&gs_u­pl=4309l29200l0l32764l43­l42l0l8l8l25l998l12920l0­.3.9.10.4.2.4l34l0&bav=­on.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=3a­a55f9aaf4b8542&biw­=1067&bih=535

zde máte celou stránku a dále můžete listovat na Googlu..