Avatar uživatele
uccello

Znáte nějaký dobrý free hosting s podporou WordPressu a bez pitomě umístěné reklamy?

Asi před rokem jsme si na Endoře udělali WP stránky a dodnes se nám tam nezobrazila reklama. Jenže včera jsem si tam zřídil stejný free účet pro svůj soukromý web a vložil svou šablonu. No samozřejmě tam už reklama je a ještě tak blbě umístěná, že mi překrývá logo. Místo aby ji tali do úzké lišty úplně nahoru nebo dolů, tak ji prásknou tak nešťastně (rovnou ji mohli hodit do středu webu). Nevíte o nějakým hostingu zdarma, kde by tyto starosti odpadly? Díky

Zajímavá 0 před 3687 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
houbín

Žádný free webhosting není bez reklam! Z čeho by pak platili provoz, apod.?

Na Endoře si můžeš nastavit, kam reklamu umístíš: http://www.en­dora.cz/podpo­ra/faq . Sám jsem měl asi rok free hosting u nich a bez problému (nyní mám Endora plus za 200,–/rok). Je rychlý, celkem stabilní a podpora funguje dobře. Na rozdíl od webzdarma nebo ic.cz. To je katastrofa. Wordpress jsem tam nikdy nerozjel a reklamy jsou obludy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Pipni.cz by měl být bez reklam.
Ale v dnešní době, kdy se hosting dá pořídit maximálně za pár desetikorun měsíčně, nemá smysl pro „produkční“ web hledat free hosting. Placený má tolik výhod (zálohování, garance, e-mail, aliasy, subdomény…), že se ušetřená desetikoruna musí stydět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Melkor

Podku bys chtěl velice kvalitní webhosting za 30Kč měsíčně což je směšná suma, tak doporučuji wedos.cz

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek