sofid

Znáte nějakou zajímavost (ˇˇšpekˇˇ) z historie?

Dobrý den, neznáte nějakou zajimavost z historie? (je jedno odkud nebo z jakého roku)
Doplňuji:
No přesněji nevím ještě jak :D je to jedno o čem prostě jakákoliv zajímavost.
No špek :D myslel jsem to jakože nějakou vyjimečnost nebo něco takového, nemohl jsem najít ve svém slovníku jinačí slovo :) jinak děkuji moc za stránku.

Odpovědi
petra15

Ano, spoustu…,chtelo by to jen ujasnit presneji –snad dodatkem…

badisko

(ˇˇšpekˇˇ) co to je ? … A google ti nestaci ?… https://www.go­ogle.ie/search?q=hys­toricke+zajima­vosti&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:unoffi­cial&client=fi­refox-a&gws_rd=cr&e­i=d73nUsm2GbKM7A­aK6YCgBQ#q=his­toricke+zajima­vosti&rls=org­.mozilla:cs:u­nofficial&spe­ll=1 hele a hned druhy odkaz… Zajimavosti z historie.. http://www.de­jepisvkostce.es­tranky.cz/clan­ky/historicke-zajimavosti.html
Doplňuji:
Tak treba jeden …zadej do google.cz …Absurdni zakony a zarucuji ti ze se pobavis …http://www.ga­mepark.cz/stres­tene_zakony_a_na­rizeni_330383­.htm me se mapriklad libi jeden z Irska ..ktery jsem tady ..slysel …no proste a jasne.. Muzes zabit bestrestne skota.. ale pouze pouze lukem a ze hrbetu jelena .....:D

lukas.zmizik

ano, třeba že třikrát v historii existoval 30. únor

zjentek

perta15: a může uvést dodatek kdo chce? Tak mě by třeba zajímal špek, který se stal řekněme v říjnu 1603 kupř. ve Španělsku ..nebo na Cejlonu :o

petra15

zjentek
(promin)tak to tak neber,vzdyt to muze napsat i komentarem…to je uz jedno…

zjentek

takže takovou spoustu špeku neznáš viď?

petra15

na spek se chytaji mysky…