EMgi

Znáte nějakou stránku na zveřejňovaní fotek

Ráda fotím a chtěla bych svoje fotografie taky někde ukázat, neznáte nějakou stránku na zveřejňování fotek ? Ne takovou kde máte celá alba jako je třeba rajče, ale spíše něco typu webových stránek.

Nejlepší odpověď
www

Už to tady bylo, proto uvádím jen zkušenost.
Registrace na Centrum.cz a bez poplatků jakékoliv množství foteček. Pouze za velké množství v týdnu se platí zatím směšná částka/rok.

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi
tom004

Tak si vytvoř svůj web,třeba bezplatný na webnode,nebo něco podobného.

http://www.web­node.cz/osobni-stranky/

Michal Kole

fotobanky profimedia, isfa, flick, …

Elk

Já si je daávám na www.picasa.com

RyuzakiKate

Určitě si vytvoř účet na deviantart.com, tam najdeš vážně všechno, od tradičního kreslení přes malování, počítačovou grafiku až k fotografiím. Ovšem je třeba umět anglicky, abys například mohla fotku zařadit do příslušné kategorie a trochu se v tom orientovat, chvilku mi to trvalo, ale za chvilku jsem si zvykla.

Děda Louda

Šikovná je třeba Zonerama, G+, FB či jiné sociální sítě, kam chodí spousta lidí.

ondras18

www.rajce.net