Killmen

Znáte nějakou stránku, kde jsou internetové knížky o fyzicích?

Učitelka nám dávala referát a chtěla nám doporučit jednu stránku, která se jmenovala nějak vydavatelství chemické školy, kde jsou právě takové knížky, ale nevím přesně ten název. Znáte nějakou takovou, nebo podobnou stránku?

Původní otázka
Znáte nějakou stránku, kde jsou internetové knížky o fyzikach?

Odpovědi
Kelt

Pokud nepoložíš konkrétní přesnou otázku, nemůžeš dostat vyhovující odpověď. Kromě toho, že si nepamatuješ informaci z fyziky, dělá ti problémy i mateřský jazyk !pokud jsi rodilý Čech). Mělo by se jednat o knížky o fyzicích – o lidech, kteří se věnují fyzice, knížka o fyzikách by pojednávala o předmětu fyzika a ta je jen jedna.
Pamatuji se, že bylo Státní nakladatelství technické literatury SNTL, Ale můžeš si zjistit informace na Googlu. Nevím, zda děláš ZŠ nebo střední, ale snad si na něco z referátu vzpomeneš a když to dáš do Googlu, možná si z nabídek vybereš.

Dismas

O fyzikách? To je hnus velebnosti…

Klaproth

Podívej se na stránky katalogu vydavatelství VŠCHT, jsou tam i nějaké knížky o fyzikách.

Zdroj: http://vydava­telstvi.vscht­.cz/katalog