Mravenec

Znáte nějakou skutečně rozumnou online hru?

Nějakou pro rozvíjení vědomostí, logiky apod.

Žádné akční nesmysly ani sbírání pšenice. 😁

Nejlepší odpověď
Calistka

Podle mě jediná rozumná byla doslova dobyvatel.cz. :) Teď se trochu změnil vzhled hry a to mě osobně docela odrazuje, ale za zkoušku určitě stojí pokud neznáte. :)

Další odpovědi
Tw!st

Zkus třeba Hearthstone. To ti ale zabere nějaký čas, než přijdeš na to jak funguje a jak se v ní zlepšovat. Dá se hrát jak na PC, tak na smartphone nebo tabletu. Pokud chceš vyloženě prohlížečovou, můžeš zkusit Ikariam.

JájsemRaibek

A tahle by tě nebavila? :D
https://www.hry­.cz/hra/polda-6b

RyuzakiKate

Z týhle jsem byla před pár lety docela urvaná, hra pro biology aneb starej se o buňku :D http://www.kon­gregate.com/ga­mes/CellCraft/ce­llcraft

Mravenec

Zkusím pečovat o buňku! Rybičku zvládám, tak jsem zvědavej co bude tohle. :D

Mravenec

Ano série Poldů je skutečně legrační, nějaké dva díly jsem hrál, jeden dokonce na telefonu. Taky bych mohl zkusit ten nejnovější. :D

Mravenec

Dobyvatele jsem hrával, ale naprosto ho zkazili a už pro mě není hratelný. :(

Mravenec

Hearthstone by měla být dobrá hra na logiku, dřív jsem to zkoušel a ještě to mám na PC. Díky za připomenutí.

A Ikariam jsem před pár lety zkoušel a vůbec mě nebavila. 😁