Mika47

Znáte nějakou pěknou písničku, která se dá zahrát na klavír?

Hledám něco jako Amélie z Montmartru, nebo legendární píseň z twilightu – River Flows In You… Prosím poraďte něco. Díky moc…
Doplňuji:
Díky za odpovědi, ale myslela jsem třeba nějaký váš tip. Která písnička se vám líbí jen na klavír… Třeba Beethoven, Mozart atd… Díky

Odpovědi
Questman

Kterákoli písnička se dá zahrát na klavír.

Ančikk

Harry Potter, Pán prstenů či Piráti z Karibiku znějí skvěle :) Stačí pohledat na Youtube a nebo na www.mojenoty.cz . Když si zvolíš klavír a budeš hledat, určitě najdeš něco zajímavého :)

klob1

Tak hraji své vytvořené,které mě napadnou.Hraji co se mi zrovna líbí.Jinak jich je třeba Ballade pour Adeline Richard Clayderman.Vltava-Bedřich Smetana,pak i moderní.
Jinak co nejdou jich je také dost.Jsou i co profíci nezahrají.Znám jednoho,co zahrál šílenost.A profík to nedokázal a,že uměl hrát téměř vše.

Lamalam

Každá, spíš by mě zajímala nějaká, která na klavír zahrát nejde.

aruallaf

The Meadow, z Twlight, New moon ;)…

dominika1234

mě se strašně líbí requiem for a dream a nebo se mi také líbí let her go od passenger to je moc hezky na klavir ;)