rottkiw

Znáte nějákou nenáročnou střílečku na PC ?

Znáte nějákou ? Nemusí bejt úplně ze středověku,cod 4 se mi ještě v poho rozjede,ale nemám žádnej herní stroj mám asi 5 let starej pc.. tenkrát stál 20 tisíc,ale teď už je to vykopávka :D Díky :D
Doplňuji:
Můžete i trošku novější,zas takovou vykopávku nemám :D ale díky :)

Nejlepší odpověď
bobánek

Skus CALL OF DUTY 1,2,4 a nebo elitního snipera 1.

Další odpovědi
mojitek

A co zkusit Painkillera?

Alesh

Return to Castle Wolfeinstein
Soldier of Fortune I, II

ondra07

Zkus Bulánky, ti jsou hustí :)) a je to
fakt krvák :)) …

arygnoc

doomovky.

brabec carli

Nezlobte se ale to teda nevím , nehraji žádné hry na Pc. Neumím to a mám jen jedno oko v pořádku.

Zdroj: carlikarel@seznam.cz

Skeptik

Deus Ex. Pokaždé, když slyším slovo hra, tak je to první, co se mi vybaví.

Pepelupe

counter strike star wars battlefront 1,2
nmz