Korialis

Znáte nějakou knihu o Posázaví?

Abych to upřesnil, o Posázaví jako takové mi vlastně ani nejde, ale zajímá mě oblast zhruba od Davle na východ k Hornopožárskému lesu včetně. Velice rád bych se dozvděl něco o vrchu Ďábel, geometrickém středu Čech, o Údolí Temna, o Vlčí rokli a jejích Vratech, o Hornopožárském le­se…

Nějakou knihu, kde by tyto informace být mohly, jsem sice našel (Toulky mezi Vltavou a Sázavou), ale zatím jsem neměl příležitost ověřit, zda se tam kýžené informace skutečně nacházejí.

Děkuji za případně odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bičiště

Jan Morávek: Plavci na Sázavě