Spiritus

Znáte nějakou hru s dřevorubci?

Nejlépe deskovou nebo karetní,žádnou online.Kde by se třeba sbíralo a kácelo dřevo,něco se stavělo,lovila se i zvěř…

Nejlepší odpověď
baghira

Jednou jsem s dřevorubci hrál v hospodě mariáš.

Další odpovědi
venkovan

S dřevorubci jsem občas pracoval a jedinou hru kterou hráli (mne moc netěšila) byl počet zátek od otevřených piv.
Ale zkus napsat na střediska ekologické výchovy (myslím, že se sdružují pod Pavučinou), mám pocit, že někdo nějakou takovou hru vymýšlel. Bude to tak zpět deset let a hra byla víc na proces udržitelného života v lese. Takže od lovu, přes kácení až po výsadbu.
Ale není přeci problém nějakou vymyslet a uvést do života.