Kostka0

Znáte nějakou hru, (nemyslím hry, co si musíte stahovat) ve které máte na výběr z několika možností pokračování?

Aby jste pochopili: Hledám hru, která má více konců. Záleží na tom, jak ve hře postupujete a jak se rozhodujete. Podle toho budete mít jakýsi konec. Nějaká hra zdarma – klidně úplně běžná, kterou najdete na jakékoliv stránce s hrami.
Jde mi hlavně o ten děj a příběh ;)
Proto mi prosím navrhujte jen příběhové hry ;)

Nejlepší odpověď
Rokio

Takové hry zrovna vytvářím. Poslední jsem vytvořil tento pátek. Jsou ale poměrně primitivní, protože nejsem informatik. Jedná se o jeden z mých koníčků.

Další odpovědi
Lamalam

Šachy.

zelí

Existují taková videa na youtube. Prostě na konci klikneš na jeden z těch obdelníků ve videu a ono tě to přesměruje na další. Ale konkrétní příklad nemám, ale vím, že to existuje.