aruallaf

Znáte nějakou dobrou zubní pastu?

Čistím si pravidelně zuby a vše dělám správně, ale stále mám nažloutlé zuby. Znáte nějakou zubní pastu, která doopravdy bělí, ale nenarušuje zubní sklovinu?

Odpovědi
marci1

Jako nejlepší se mi zdá americká pasta Glister. moji známí ji také používají a jsou s ní velmi spokojeni. Dokonce mi jedna známá říkala, že se jí zubařka ptala, jakou používá pastu, že má krásné zuby a stále bez kazu.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=glister

klob1

Parodontax je nej,ale dříve obyčejné za pár a zuby nevědli co je kaz,jen dneska co mají být pasty nej,tak stejně s ezuby kazí..možní spíš nemít zubaře,ten i zničil úplně zdravé zuby..

Chenda.

Pěknou neděli! Zubních past jsem vyzkoušel několik a vždy jsem měl různá období v kterých jsem měl oblíbené různé pasty (i podle toho co mi průběžně doporučovali zubaři…) Teď jsem ale momentálě zakotvil u přírodní zubní pasty, kterou mají zde: https://www.a­llsa.cz/zubni-pasty/ Líbí se mi na tom hlavně to že jsou ekologické, a navíc při čištění zubů nevstřebávám spoustu těch chemických látek jako u běžných past :)