masakrmen

Znáte nějakou dobrou parodii?

Něco na pochcání ale vynechte Scary movie ;)

Nejlepší odpověď
chudst

Rozhodne doporucuju Mannitouovu botu! Paroduje filmy s Vinnetouem a Old Shatterendem. Jedna z mala z dokonalych, kvalitnich parodii :)

Anebo Pripoutejte se, prosim 1 a 2 :) Taky vyborne :)

Další odpovědi
anonym

Zkus toto.Já,osobně jsem uchcával smíchy.

http://www.uloz­to.cz/9121951/­parodie-na-vse-komedie-2010-cz-dabing-avi

anonym

tak pokud neoceňuješ inteligentní humor, tak „tohle je sparta“

iceT

No a chcete něco nového nebo je libo raději nějakou klasiku?
Já jsem včera viděla Velkej biják,ale je něco podobného jako Scary movie.
Pak mě napadá ještě Suprhrdina,Disaster movie,všecko na jedno brdo.
Klasiky snad nemusím zmiňovat-Bláznivá střela,Žhavé výstřely,2001:ves­mírná prda,Nabitá zbraň… alespoň já se u toho bavím…

Alča M.♥

Mi se líbila parodie SPANISH MOVIE. Je to něco jako Scary Movie a je to parodie na SIROTČINEC