nikole

Znáte nějakou dobrou motivační knihu nebo dokument?

Nejlepší odpověď
Sarrow

http://www.vi­deacesky.cz/os­tatni-zabavna-videa/bez-rukou-bez-nohou-bez-starosti

Další odpovědi
Zbynas

Motivační videa má třeba Tomáš Hajzler, musím říct, na vysoké úrovni. (Kanál Tomáš Hajzler na www.youtube.com)

ivzez

Neznám.
Vše, co jsem četla, slyšela nebo viděla, bylo špatné včetně těch, které mají
vysokou popularitu či sledovanost.
(T. Hejzlara vnímám jako jednookého krále mezi slepými).

Hledáš-li dobrou motivaci,
můžeš ji najít pouze sama v sobě
(nikde jinde ji nenajdeš).

Doplňuji:
Oprava: T. Hajzlera
(já asi těm „motivátorům“ nějak
nemůžu přijít na jméno, nebo co…)

dalid

Mne sa velmi paci kniha ku ktorej som sa dostal uplne nahodou bez nejakych doporuceni. Vtipne motivuje k tomu, ako ist svojmu stastiu naproti. Ak nemopoze tak urcite pobavi, treba citat s nadhladom.
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/stesti-neni-nahoda-155240

osmanek

Já znám suprovej motivační kurz, je tedy zaměřen na motivaci ve výživovém poradenství, jak vlastně namotivovat klienta k udržení dlouhodobých výsledků, ale dá se aplikovat pak i do jiných aktivit, takže doporučuji – dělá je Nutricentrum v Praze. Například kamarádka využila v oboru zdravotní sestra.

ivzez

Já jsem nejen v tomto ohledu hrozný skeptik.
Stejně vnímám různé „zaručené výživové doplňky“,
hubnoucí přípravky, preparáty pro růst vlasů,
prodlužování (páni si jistě doplní čeho), …