zjentek

Znáte nějakého sapiosexuála?

; DDD …ha ha ha!

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, ale neznala jsem toto slovo.

Slyším poprvé, že pokud někoho přitahuje „sexy mozek“, je to sapiosexuál. Sapio – připomnělo mi člověka moudrého – homo sapiens a sex je jasný – pohlaví.

"Sapiosexuál je označení pro člověka, kterého více než cokoli jiného přitahuje inteligence partnera.

S tímto původně odborným termínem se identifikovali někteří uživatelé sociálních sítí a odtud se označení následně rozšířilo do tisku a běžného jazyka".

http://www.roz­hlas.cz/radio­zurnal/encyklo­pedie/_zprava/pri­tahuje-vas-sexy-mozek-je-mozne-ze-jste-sapiosexual--1428822

Vzpomněla jsem si, že se říkalo o J. Paroubkovi, že má „sexy mozek“.

Další odpovědi
jepik

Manželka bývalého premiéra Paroubka. Petra Paroubková prohlásila v nějakých novinách v rozhovoru , že manžel má sexy mozek.

ivzez

Znám.