patmull

Znáte nějakého hokejového trenéra, který nikdy nehrál hokej závodně?

(nebo ho přestal hrát ve velmi mladém věku)

Odpovědi
mosoj

Tarasov, Tichonov a jaké měli úspěchy !!
Doplňuji:
Spíš bych se zeptal jestli hráči v týmu, kteří se vidí 14 dní před turnajem ( někdy ani to) mohou podávat takové výkony jako tehdy. Hokej je kolektivní hra !!!! i když si leckdo myslí, že slovo kolektiv platilo jen za socialismu.

Děda Louda

Jsou jich plné hospody.

Reuef

Podle eliteprospects napriklad Radim Rulik nebo umelec Hadamczik…

patmull

Hadamczik hokej hrál to vím na 100%. Nehrál sice na nějaké vysoké úrovni ale hrál (myslím že hrával 2. a 1. ligu).

cochee

Reuef: eliteprospects kecá ohledně Hadamczika, viz Wikipedie. Takže se dá předpokládat, že kecá i u Rulíka, jeho hráčská minulost ale není na netu k dispozici.