domina23

Znáte nějakého českého youtubera, který dělá anglická videa?

Youtuber nebo youtuberka … jen by mě to zajímalo, protože jsem zatím na nikoho takového nenarazila

Odpovědi
Drap

Ne, neznám

Alesh

to video – rod střední – množné číslo ta videa – ta anglická videa – neprzni češtinu

Lamalam

Neznám. Ani jsem netušila, že se anglická videa nějak zásadně liší od českých nebo třeba rumunských.

e1232851@trb

viral brothers – ted maji jeste navic kazdy vlastni kanal a i jejich pritelkyně