Avatar uživatele
anonym

Znáte nějaké způsoby na výrobu originálních jmenovek na dárky?

napadlo mě udělat trochu hezčí takový ty lístečky se jmény na vánoční dárky, ale google mi nic moc nenašel nebo neumím hledat :/ Nemáte nějaké nápady na originální jmenovky nebo nenašli jste něco vy po internetu? Jako třeba jmenovky ve stylu origami nebo tak?
Doplňuji:
huxa – no.. to jo, ale ty jsou všechny takový… nic moc :/ nejsou ničím zajímavý…ale nevadí, už jsem si radši vytvořila své vlastní v photoshopu :)
pro zájemce: http://angi-shy.deviantar­t.com/art/Chris­tmas-gift-tags-344047060

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

tohle zavani reklanou!!!!! prosim neporusujte kodex!! kdyz… uz se na nej tak casto obracite …!!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

V matematickém programu – stačí Microsoft Excel nebo LibreOffice Calc a použít nějakou periodickou matematickou funkci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

https://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&gs_­rn=1&gs_ri=hp&tok=CSY-hFs5fukElsWM8AR­CQw&cp=14&gs_id=2h&xhr=t­&q=jmenovky+na+d%C3%A­1rky&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.r_qf.&bvm=bv­.1355534169,d­.Yms&bpcl=40096­503&biw=1366&bih=643&um=­1&ie=UTF-8&tbm=isch&sou­rce=og&sa=N&tab=wi&e­i=8dDUUKe-NYnYtQbFmICADg

že nic nenašel? :) hned bych dokázal vybrat
Doplňuji:
chápu, před pár hodinami dělal brácha tyto jmenovky-používal lepidlo, kterým napsal dané jméno na tvrdý papír a následně na něj nasypal barevnou sůl-krásně se přichytila a vytvořila jméno požadovanou barvou-také krásné a nápadité jmenovky. nebo mě tak napadli nějaké prostorové, které by se skládali. tvé jsou pěkné, jen asi budou náročnější co se týče barev pro tisk

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kyselina 5

Kamarádka měla úžasný balící papír s perníčky, a tak místo klasických papírových jmenovek udělala perníky a popsala je, ty pak navázala na dárky a bylo to moc krásné. A hlavně je to originální!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek