nikeroska

znáte nějaké super program do pc?

Jedno jaký, prostě aby zabil nudu v takovém počasí… Ale aby byl pochopitelný i pro blba :D ;) děkuji
Doplňuji:
:) mám notebook s velkou výdrží baterie ;) (nejsem typ, který u něj sedí celý den) a plavat umím dost dobře, a navíc jsem z vesnice kde bazén není!!! Cesta do města, kde už je stejně bazén zavřený by mě vyšel dráž než ta spotřeba elektriky ;) mám ráda chytré rady :) a ptala jsem se na radu k pc ne k životu, děkuji

Nejlepší odpověď
www

Nevím, zda může na takovou otázku existovat chytrá rada 😉.
Ale pro zabití nudy je na netu celá řada příležitostí, od různých typů her až po věci třeba zábavné (kvízy, hádanky ap.).
Vše se ale odvíjí od tvých zájmů, nám neznámých..

Další odpovědi
Fyzik

opravdu dobrý program je Phun, taková zdarma kravinka na 2D modelování objektů :) postav si pyramidu z ruliček od toaleťáku a pak na ni hoď kladivo
Doplňuji:
resp. Algodoo, a nyní už to vypadá o něco složitěji, zdá se… :(:(

Michal Kole

Lepší by bylo, kdyby jsi PC vypla (ušetří se cca 100W + 50 W monitor + 20 W router + 20 W tiskárna) a šla do bazénu a UČILA SE PLAVAT.

Uděláš něco pro své zdraví, sedění u PC ho jen ničí a PC spotřebovává elektriku a přispáíváš ke skleníkovému efektu, protože většina elektřiny v ČR je z nekvalitního hnědého uhlí.