Bronzový

Znáte nějaké seniory kteří hrají videohry?

nebo jimi dokonce jste?
Doplňuji:
Já vím že senioři také hrají, ale prostě si neodkážu představit třeba svého dědu jak smaží u počítače třeba jen ty nejjednodušší hry :D

Kdyby vás to zajímalo tak více než desetina všech hráčů jsou právě senioři....http://bonusweb.idnes.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Samotná tvá otázka svědčí o zcela nepodloženém, ale stále přežívajícím mýtu, že senioři s PC neumějí nebo jsou nějak zaostalí.
Opak je pravdou a jsme už po 20 let regulérními uživateli se všemi atributy, mnohdy i s programátorskými dovednostmi předčícími mnohé mladé rychlokvašky. Nehledě k tomu, že počítačová gramotnost patří už dávno k samozřejmým podmínkám ve všech zaměstnáních. Podle tebe bychom všichni až do důchodu makali u lopaty?
A protože muži jsou hraví jako kluci po celý život, proč bychom si neměli hrát i na PC, který nabízí oproti historii takových možností?
P.S. Je to podobný předsudek jako, že po 60 jsme už rezignovali na sex. Kdybys mohl nahlédnout do našich ložnic, možná bys ještě mrkal na drát.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak ve svých po 60ti mne asi mezi seniory počítat budeš :-D, a pokud jsem na PC, semtam si cosi jednoduchého zahraju ;-)

Zlatý

Hned jich znám několik. A proč by si senioři neměli hrát ?

Stříbrný

Bylo mi 63 a jsem hravý jako malý dítě.
Ale jenom simulátory tanků a letadel ze 2sv.války.

Zlatý

Také si rád zahraji a nepatřím mezi ty nejmladší,ale věkem ne náturou.

Zlatý

ale ale pánovééééééééé, holky si taky hrajou a kdo si hraje nezlobí , ale já se mezi seniory nepočítám ...apropo .....od kolika let jsem senior - podle vás no??????

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.