ShyDoe

Znáte nějaké přírodní šampony, které dělají divy jako ty chemické z drogérií ?

Ahoj, který přírodní šampon nevysouší vlasy a po jakém přírodním kondicionéru jdou vlasy dobře rozčesat ?
Existuje vůbec nějaký přírodní šampon a kondicioner, který dělá divy, jako chemické produkty z drogerek ?
Já si zase po dlouhé době, kdy sem si myla vlasy přírodními produkty, umyla hlavu syossem a to je fakt rozdíl ! mám ted krásné pružné vlnité vlasy s objemem, které jdou hladce rozčesat, škoda jen, že je k tomu potřeba tolika chemikálií :/

Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Drap

Březová voda a vývar z kopřiv.

Další odpovědi
Agneta

Kosmetiku kupuj jen v biokšeftu, ovšem někdy se dá koupit i v drogerii, např. v DM.

anonym

Dobrej je pivní šampom.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=pivn%C3%AD+%C5%­A1ampon