Džanička

Znáte nějaké pěkné třeba i delší blahopřání k narozeninám, jak pro ženu, tak pro muže?

Znáte nějaké pěkné třeba i delší blahopřání k narozeninám, jak pro ženu, tak pro muže?Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Okamžiky, které prožíváš naplno, se zapisují do tvé mysli. Přeji ti, ať jich prožíváš čím dál tím víc. Protože tyto jedinečné chvíle jsou tvým největším bohatstvím. Krásné narozeniny.

Další odpovědi
vagra

Záleží od koho a komu je určeno.
Já jsem k šedesátce, dostal moc hezké přání, od kamarádů trampů.
Je trošku,jak říkáme my slezané-freevolnější.Mě moc potěšilo:
Na břehu Nilu, v hlubokém toku, myl si slon prdel asi sto roků. A my ti přejeme tak dlouhe žití, jak slonu trvalo prdele mytí.
Hodně zdraví, Ti přejí kamarádi.....
Ale to asi nebude to co hledáte,že?

annas

Já jsem nedávno dostala toto přání:

Kalendář mně prozradil, že máš zase o rok víc. Proto Ti chci říct: Každý den si užívej, vesele se na svět dívej, chmury stále zaháněj, někdy si i zapívej.

Hodně štěstí, hlavně zdraví, v životě ať vždy se daří.

Hezké narozeniny.

oskar

Oznámil mi kalendář,a to není žádný lhář,že se Tvůj svátek slaví,proto tedy hodně zdraví,starosti hoď za hlavu,ať máš dobrou náladu.Krásné narozeniny.

1popelka1

Milý Honzíčku,
dej si dnes k svým narozeninám ještě jednu sklenku,

nevíš jaká ozónová díra Tě čeká venku.

Honzíčku, oslavil si svůj velký den,
18 Ti bylo jednou jen,
ať jsi šťastný a veselý,
vždyť jsi konečně dospělý.

(lze převést i na přítomný čas)

Tuhle krátkou básničku
posílám Ti v přáničku,
aby štěstí Tvoje bylo
a nic zlého Tě netrápilo,
ať vše špatné spraví dobrá nálada
a starosti hozené na záda.

bubukaa

re: anaas takové jsem taky už viděla

Kajra

já když potřebuji nějakou básničku ať k svátku, narozeninám či narození mimi jdu na PREJ.CZ, tam toho je ,že si ani nebudete moci vybrat

Zdroj: prej.cz

annas

Vagro, Vagro. Opět jste svou odpovědí způsobil, že se směju jako blázen. Ráno zase Bubca.
Dnes mám dobrou náladu. Snad ještě vydrží, než zavřu Odpovědi.

vagra

Annas-stejně jsem reagoval i já a sranda,jak už někdo říkal-muší bejt.