Coliffe

Znáte nějaké osvědčené cukroví pro koně?

Dobrý den,
za chvilku budou Vánoce a chtěla bych koním ze stáje udělat cukroví. Projíždím si nějaké recepty, ale bojím se, aby to koním chutnalo. Už to někdo zkoušel? Máte nějaký recept osvědčený? Prosím, dejte link nebo mi ho napište, budu moc vděčná ;)
Anketa:
Už jste někdy koním upekli cukroví?
Doplňuji:
Myslela jsem cukroví, jako pečené, ne jablko a mrkev ;)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Já sice nepekl koním jablko, natož mrkev, ale chybí zde (mně rozhodně ne) jiná odpověď!!!

Další odpovědi
beer

Ne

Neznám a ani si nejsem jist, jestli taková zhovadilost z hlediska zdraví zvířat vůbec existuje..
Nic jim nepeč, budou rádi za již osvědčené ovocné a zeleninové pamlsky, které jim jen prospějí !!

anonym

Ano

Doplňuji:
Jablko nebo mrkev.

redy

Ne

barbakán má pravdu, ale cukroví pro kně asi ne,rada od ocko je dobrá a pro koňe ktrýmu je fuk že sou vánoce to nejlepší :)

dudu

Ne

Doba se mění, za mého mládí byla pro koně největší odměna kostka cukru a oves.
Dnes ovšem někteří spávají se psy v posteli, kočky venčí na vodítku, takže vlastně nevím. Světe qvo vadis?!

Poklička

Ano