Avatar uživatele
bolak

Znáte nějaké obrázky, ze kterých bolí oči?

Případně přitahují pozornost na ploše ploše s ostatními obrázky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, zzzzz, anonym, gagaga, marci1 před 3689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Z mé fotky v pase, z té mě opravdu bolí oči, úplně z ní a určitě i na ní šilhám ☹
Doplňuji:
Také mě bolí oči z té blikající reklamy, co mám teď vpravo. Je tam buď ten špekoun, nebo nějaká strašně vrásčitá paní. Z toho už mám skoro tik.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Vynechám reklamy,které vadí snad každému,nezřídka nebývají zrovna pastvou pro oči.
Více obrázků se ěirokou škálou barev,kontrastů a rozličným pozadím na jedné ploše může oči unavit,nebo navodit pocit bolesti.Možná proto,že plochu již nelze vnímat jako celek,zrak se soustředí pouze na jeden z nich,který se jeví jako nejvýraznější a současně rušivý prvek.
Doplňuji:
http://www.hla­volamy.info/o­brazkove-hlavolamy/

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Z toho opravdu bolí oči ! 🙂
http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/z-toho-boli-oci-nevesta-ukazala-nejhorsi-svatebni-saty-roku.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Ach jo..se širokou škálou..

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Boláku, ty máš zas otázky. Teď se tu budeme předhánět, kdo najde horší obrázek. Já ti to říkám na rovinu, já do letecké pošty fotku z pasu skenovat nebudu, pač nemám skener, a stydím se za ni .-)

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

bzzzz , budte rada , ze na rozdil ode me mate jeste pas !
me uz se to vsechno " slilo " v jedno !
;(

  • iv-

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Marsí 😁 to není o šatech, ale o mozku nevěsty .-))), nebo, že by měla silnou oční vadu? 🙂

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

No asi, nebo jí chybí smysl pro soudnost. Že by jí nikdo při oblékání šatů neporadil ? Prostě někdo má svoji hlavu a určitě si připadá strašněěěě sexy ! Ha, ha. 🙂

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek