bolak

Znáte nějaké obrázky, ze kterých bolí oči?

Případně přitahují pozornost na ploše ploše s ostatními obrázky?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Z mé fotky v pase, z té mě opravdu bolí oči, úplně z ní a určitě i na ní šilhám ☹
Doplňuji:
Také mě bolí oči z té blikající reklamy, co mám teď vpravo. Je tam buď ten špekoun, nebo nějaká strašně vrásčitá paní. Z toho už mám skoro tik.

Další odpovědi
johana 56

Vynechám reklamy,které vadí snad každému,nezřídka nebývají zrovna pastvou pro oči.
Více obrázků se ěirokou škálou barev,kontrastů a rozličným pozadím na jedné ploše může oči unavit,nebo navodit pocit bolesti.Možná proto,že plochu již nelze vnímat jako celek,zrak se soustředí pouze na jeden z nich,který se jeví jako nejvýraznější a současně rušivý prvek.
Doplňuji:
http://www.hla­volamy.info/o­brazkove-hlavolamy/

marci1

Z toho opravdu bolí oči ! 🙂
http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/z-toho-boli-oci-nevesta-ukazala-nejhorsi-svatebni-saty-roku.html

johana 56

Ach jo..se širokou škálou..

zzzzz

Boláku, ty máš zas otázky. Teď se tu budeme předhánět, kdo najde horší obrázek. Já ti to říkám na rovinu, já do letecké pošty fotku z pasu skenovat nebudu, pač nemám skener, a stydím se za ni .-)

gagaga

bzzzz , budte rada , ze na rozdil ode me mate jeste pas !
me uz se to vsechno " slilo " v jedno !
;(

  • iv-

zzzzz

Marsí 😁 to není o šatech, ale o mozku nevěsty .-))), nebo, že by měla silnou oční vadu? 🙂

marci1

No asi, nebo jí chybí smysl pro soudnost. Že by jí nikdo při oblékání šatů neporadil ? Prostě někdo má svoji hlavu a určitě si připadá strašněěěě sexy ! Ha, ha. 🙂