Znáte nějaké návody a tutoriály pro práci s temperami?

Malování štětcem, temperami či vodovkami mi za živa nešla, ale teď to na umělecké používáme, a učitelé si ani nedali tu snahu nám vysvětlit co a jak, jak udělat přechod mezi dvěmi a vice barvami atd a tak sháním, jestli by někde na netu neexistoval nějaký návod pro začátečníky, nějaké ty základní znalosti pro práci s tím a tak. V čj nebo i v aj, nevíte o něčem?

Odpovědi
anonym

a hledala jsi na youtube? takový ty návody, jak namalovat kytky, postavy atd.?
http://www.you­tube.com/watch?v=VjA­ylVnBQVw
je jich tam plno