Kuře

Znáte nějaké jedno z velkých nejstarších plemen psů?

Nejlepší odpověď
www

Znovu a znovu ten Google 😁:

Zdroj: www.google.com/m?cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&q=nej­star%C5%A1%C3%AD+ple­mena+ps%C5%AF

Další odpovědi
bubukaa

třeba pinč ?

samicek333

já bych si tipla nějakého chrta – to jsou stará uctívaná plemena, tak možná ty

mojitek

u hodně plemen se vůbec neví jak dlouho existují,ale huskyové a malamuti jsou jako plemeno známi už několik tisíc let-jsou starší než chrti(faraon atd).

samicek333

možné to je, já slyšela akorát o chrtech