Kepler

Znáte nějaké humorné hlášky o lásce a sexu?

Nebo citáty, vtípky apod.? Dneska jsem se například dočetl, že nejlepší sex je takový, po kterém si zapálí cigárko i soused… Žádné čuňačinky prosím!

Nejlepší odpověď
anonym

Chlapskou debatu u piva o svých " délkách " rozsekl Venca tvrzením, že ho má 36,5. Všem spadly brady a jen Pepa oponoval: Nekecej, ty vole, nekecej, to bych chtěl vidět, čím jsi to ty vole měřil? Teploměrem!

Chlap vyhrožuje ženský: Co chceš, abych do tebe vrazil, nůž, nebo penis? Ženská: nůž, aspoň bych něco cítila.

Další odpovědi
annas

Aforismy – pravda ve zhuštěné podobě, o níž je třeba přemýšlet. Satiry je třeba jako soli …

Jan Sobotka

  1. "Děvče pro všechno, nebo pro všechny.
  2. Nasazují laně jelenům parohy?
  3. Z bláta do lože.
  4. Spravedlnost: Nejsem lehká holka. Nejsem pro každého.
  5. Krajním prostředkem ženy jak zvítězit, je podlehnout.
  6. Carpe diem. Ale šetři se na noc.
  7. Stála za hřích, tak ji okradl."

Vampires

Bublinkova souloz. Partnerka se ohne pres vanu s hlavou pod vodu, partner ji to dela ze zadu, a jak dobubla, tak je hotova.

Wanderer

…A zajímá Vás ještě něco jiného, studente?…

zjentek

Pche, těch je, tak namátkou-

  • slibuji Ti, že Tě budu milovat a ctít po celý svůj život..
  • slibuji Ti, že Tě budu milovat v časech dobrých i zlých..
  • budu dělat vše pro to, aby si nikdy nepochyboval o mé lásce, úctě a respektu k Tobě..
  • Budu dělat vše, co je v mých silách, abys byla šťastná..
  • Slibuji věrnost v časech dobrých i zlých,

ve zdraví i nemoci,
v hojnosti i nedostatku.
Chci tě milovat a ctít po celý svůj život,
dokud nás smrt nerozdělí..

..a pak znám jenom čuňačiny.

yuko

„Přišel jsem s nabídkou kvalitního sexu. Štípání bambusu. Poloha mléka a vody.“

Jose1f

Laska zacina hubickou a konci porodni babickou.

Kepler

Malý test, jestli se po týdnu někdo vrací ke starým otázkám. Někdo se nevrací ani po hodině k těm vlastním. Tedy aforismus: „Jeho láska k ní byla hluboká přesně 17 cm“. Líbí se ?

annas

Autor zase naznačuje, co je pro něho láska a o kterou jde. 🙂

Kepler

Wanderer: překvapivě úspěšná odpověď, ale koho se to vlastně mělo týkat?

Kepler

annas: už mi došly palečky, ale přesně takhle jsem to myslel, stručné výstižné. Něco se ale stručně nedá. Na známé silnici stopuje holka v kratičké sukénce. Řidič zastaví, otevře dveře a optá se: co všechno mi uděláš za 2000,– ? Všechno! Tak fajn, jedeme, potřebuju vybetonovat dvorek!

annas

Díky. Aforismy mám ráda, člověk musí přemýšlet a asociace záleží na pochopení. 🙂