kaolin

Znáte nějaké hezké misto kde trávit dovolenou s dětmi pro 4 osoby a kde to moc nestojí?

2 dospělí a 2 děti i se stravou a u nas ale vyhledově i v blízke cizině. Věřím že takove místa existují, prozradíte mi je?

Nejlepší odpověď
Bumbes

… u babičky na vsi (nebo na chalupě), tam to je opravdu „za babku“.
Koukám, že tento levný typ rekreace zmírá na oubytě.

Další odpovědi
martina1

To záleží co pro vás znamená,že je levné.V Krkonoších se dá sehnat ubytování od 250Kč s polopenzí,ale také 1200Kč se snídaní.