Adam2

Znáte nějaké filmy 21. stolení o cestování v čase kromě stroj času a lovci dinosaurů?

Doplňuji:
mám na mysli film, kde se jsou dobré efekty a cestuje se tam do různých časů. Ne každý film,kde je něco o cestování v čase.

Nejlepší odpověď
Half 2

Jako první mě napadlo Phinias a Ferb díl o stroji času :D, pak i třeba samotný Princ of Persia.

Další odpovědi
Kroupič

Nemohu si vzpomenout ale hrál tam hl. roli J. Reno a dva středověcí rytíři se dostali do současnosti. FAtk sranda. ;) Doporučuji. myslím že to byli návštěvníci ale nevím jistě

iceT

Jo,Kroupič,to byli Návštěvníci,pak mě napadá Návrat do budoucnosti,Zloději Času,Proud času…
Adame,nejsi nějaký náročný?Zkus taky pohledat sám…