marts

Znáte nějaké dobré ubytování v Českém Švýcarsku? Chtěli bychom tam v létě vyrazit na dovolenou.

Odpovědi
Illines

Hrensko ma dobre hotely-Labe a pod Lipou.

anonym

Spíše bych to vzal do nějakého penzionu. Když pojedeš třeba z Huntířova přes Novou Olešku, Srbskou Kamenici, Jetřichovice, tak po cestě jich je dost. Hřensko je sice fajn, ale je to tam samej ožralej němec a ty ceny tak akorát pro ně. Mám štěstí, že v té krásné lokalitě bydlí rodiče mé přítelkyně, takže v létě tam trávíme hodně času.

marts

Díky za tipy. Dnes jsem našel http://www.dou­bickechalupy.e­u/ a docela se mi to líbí. Akorát to neznám v té Doubici. Plánujeme pěší a cyklistické tůry a chtěli bychom se podívat i do Německa.