Kelt

Znáte nějaké dílo perfektně tak, že víte, co bude kdykoli následovat? A co to je?

Znáte nějaký film, který znáte tak dobře, že v libovolném okamžiku dokážete říci, co se stane, co kdo řekne a pod?

Nejlepší odpověď
Magix.cz

To má asi každý u svého oblíbeného, 40× zhlédnutého filmu. Pro mě třeba Forrest Gump nebo Smrtonosná zbraň (všechny) – (Glover, Gibson). Samozřejmě ty nejlepší repliky říkám s nimi a ostatní to otravuje :)
Doplňuji:
…tak třeba vím, kde přesně mňoukne kočka ve Smrtonosmé zbrani 3 – „where are they ?“ – „mňauuu“ :) – potlesk – „Oops !“ :)

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uMQrloEFi­o4

Další odpovědi
dnb

Dědictví aneb… bych mohl odvyprávět aniž bych se na to díval :D

anonym

ó,těch je:Slunce,seno,Svě­táci,Léto s kovbojem,Dě­dictví…

BaRuNiCe

Přesně takhle umím citovat 1. díl Hunger games a ještě seriál Teorie velkého třesku :3 :D