Znáte nějaké akční, moderní filmy s drakama kromě jak vycvičit draka a eragon?

Nejlepší odpověď
iceT

Dračí války,Dračí doupě,Království ohně,Dračí bouře,Dračí svět,Legenda o Jiřím a drakovi,Věk draků…

Další odpovědi
kapka

Taky v Letopisech Narnie je drak. A na čsfd jsem našla film o drakovi s dobrou kritikou – Dračí srdce.

anonym

Dračí doupě 2, Dračí srdce 2, Svět draků, Drakobijce, Hurvínek a drak, Soptík Dráček