lola

Znáte nějaké adresy stránek,kam si můžu dát inzerát k sehnání nájemníků?

Nejlepší odpověď
beer

Nevím zcela přesně co požaduješ. Svůj problém jsem řešil zde:
http://www.es­polubydleni.cz/pod­najem-spolubydlici/

Další odpovědi
hanulka11

já bych zkusila stránky sháním podnájem a jistě tam zájemci budou a nebo stránky nabízím podnájem .....chce to zkoušet nevzdávat to a hledat

suaeda

Co vím od mladších kolegů, kteří shánějí nájem tak pronájmů jsou plné inzerce ale… Nájem se jim hledá špatně. Všude chtějí většinou velké částky. Takže hledají dál až časem najdou slušný nájem za podstatně nižší částku.

MILAN1961

s-bazar.cz megainzerce.cz spechato.cz maxibazar.cz atd…,je jich hodně