bolak

Znáte nějaká slova která vyloženě vzbuzují důvěru?

Nejlepší odpověď
Damiana

Miluji tě.

Doplňuji:
A opovaž se říct, že nevěříš!:-D

Další odpovědi
anonym

…„ten modrej, určitě ten modrej“…
😉

zzzzz

Zdarma dostanete.

Nejčastější reklamní tah.
Nechápu proč, ale lidé na to skočí, prostě tomu důvěřují i když vědí, že nic není zadarmo. 🙂

Kelt

Důvěra je pocit, který má člověk v sobě a určitým způsobem se chová, což je vidět na jeho postoji. Může si něco říkat, nebo poslouchat nějaká slova, ale nezáleží ani na tom co říká, nebo kdo mu to říká, protože záleží na něm, jak dané slovo přijme a jak na to bude reagovat. Podstatné je, aby se dostal do stavu, kdy ho nějaké slovo, výraz dostane do stavu důvěry. Záleží tedy na vnějších podmínkách a na situaci. Může si říkat třeba : Jsem king , a pokud je to na rande, tak to možná působí, ale když děláš něco adrinalinového, např lezeš a začíná se Ti trhat lano, tak ti stejná slova nepomůžou. Nezáleží na slovech, ale na tom, jakým tonem je řekneš. Třeba v Majoru Zemanovi, část Strach, je pěknáí scéna, kdy se ptá jeden druhého, jaké je jejich heslo: " Něco ve smyslu Odvahou ke svobodě. Ovšem Oldřich Vízner to říká tak nepřesvěčivě a bojácně, že to spíš působí komicky.
Žádné slovo ani talisman nemá ten účinek, aby vzdudil důvěru, sílu, odvahu, ale je to reakce organizmu, jak má reagovat.

Lamalam

„Neboj, dával jsem si pozor“.

Hamon

Kdybys to myslel ironicky, tak každá věta, která začína slovy „věř mi“. Věř mi, tady to znám. Věř mi, manžel se vrátí až zítra. Věř mi, je to bezpečné. Věř mi, nemůže se nic stát.

ivzez

Ne.
Znám jen obraty, které ve mně zaručeně vzbudí nedůvěru …

anonym

Neboj, já ho zavčas vytáhnu.

Emefej

„Byla to viróza.“

bolak

Damiana: dík, a teď zpátky k otázce..

Damiana

Vidím, že jsi pochopil. Takže to funguje. Důvěra vzbuzena:-)

bolak

no :) já to ale potřeboval za úplně jiným účelem…a myslím že když tyhle dvě slovíčka zejtra řeknu šéfovi, tak se kýžený efekt pravděpodobně nedostaví :))

Damiana

Cha!!!! Třeba budeš příjemně překvapen. Nebo jenom překvapen, no…:-)

bolak

nojo, jenomže mám to riskovat? co když se dostaví něco jiného?

Damiana

Záleží na tom, co si přeješ, aby se stalo. 🙂

anonym

😁
Zejména doplnění je věrohodné.
😉

Damiana

😁

briketka10

Damiano
funguje mě to rozesmálo 😁

Damiana

Vida. Funguje to na všechny:-)

gagaga

:)

bolak

mowla: tak to si piš, jestli se dá v dnešní době někomu věřit, tak jedině taťku šmoulovi..

bolak

nebo „taťku šmowlovi“? :-o

anonym

😉