Drap

Znáte něco proti depresi ?

Pomůže mi toto ?
http://www.ulo­zisko.sk/520703/P­roti_depresi_z_pra­ce.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Nemít ošklivé a depresivní myšlenky a myslet na něco hezky povzbuzujícího. Ale skutečná deprese je spíše psychologický jev a tady nepomůže ani sto veselých opic na hrazdě, ale pouze lékař.

Další odpovědi
briketka10

když mi poradíš, jak si otevřu ten obrázek? ale jinak deprézi nemívám poslouchám hudbu, sleduju filmy a mám doma kocourka to je nej nej na nějakou deprézi, zasměju se s kámoškama :)
Doplňuji:
ahá tak hele – práci nemám a kvůli tomu deprézi nepodléhám..
pro teploměr letět nemusím poněvadž už jeden doma mám od fy Hartman..:-)

hanulka11

deprese neznám a ty myslím taky ne – jsi tvořivý člověk – tak nepřemýšlej o takových věcech /odkaz jsem neotvírala/

aramah

Jsem v poho ale po přečtení jsem úplně v pohodě.:))))
Netroufnu se zeptat zdy jsi to zkusil:))

Damiana

No díky teda… Tak teď tu depku spíš mám. Ještě, že Johnsoni nevyrábějí taky kondomy. 🙂

anonym

Drape, určitě je to lepší než užívat antidepresiva.
Pokud to nezabere, tak lze ještě navštívit lékaře. Jinak dobrý! Dík.

pizlicka

jedine sport.mam dost casu,tak mam cas byt nastvana dukladne,tak tancim a tancim.za tri hodiny se zklidnim:-)
Doplňuji:
pardon,otazka znela DEPRESE.tak depka se asi resit neda,v lepsim pripade odezni sama,kdyz ne,tak pomoc odborna pak.

Jose1f

To prohlášení o kvalitě teploměru mě rozesmálo. Ale depresi to neodežene. Proti depresi je nejlepší sex s milovanou osobou, která tě též miluje a pro kterou stojí zato plánovat společnou budoucnost.

Fun1k

My Little Pony: Friendship is Magic. Zaručeně pomůže.

Drap

Pro briketku :Otevřeš snadno, klikneš na odkaz, potom jen klikneš na obrázek aby se zvětšil

briketka10

jo tak dík za návod .)

bolak

je to nezvyk co? :))))

briketka10

hmm..kde máme leteckou..to jen, aby se neřeklo pro dnešek chi chi chi :)