mosoj

Znáte návod na přežití konce světa?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/512827/konec_sve­ta_1_.jpg

Nejlepší odpověď
led

Nerobte si až také starosti. Ak pozorne sledujete katastrofické filmy, všimnite si, že najprv to postihne náš civilizačný vrchol za Veľkou mlákou a vždy keď k tomu dôjde, nájde sa Hrdina (prirodzene Američan), ktorý všetko v poslednú tisícinu sekundy zvráti a svet zachráni. A teraz návod:
Zakúpte si pohodlné stoličky s dáždnikom (pri katastrofach vždy prší), basu piva a miesto s výhľadom na Atlantik, najlepšie z vrcholu nejakej hory. Po skončení katastrofického predstavenia zotrite zo seba zvyšky katastrofy a vyliatého piva a hurá domov. Veď určite viete, že naše národy vždy prežijú, máme predsa stáročný tréning prežitia…pokiaľ je pivo a buřty

Další odpovědi
briketka10

ale co dělat, když nemám řidičák a žádné rodinné úspory :DD
přežiju i tak ??
Doplňuji:
ad led pečené vepřové uzené ocásky z Globusu :DD

quentos

neznám, pěkný. Tady je to trochu jinak a taky dobrý :{D>

http://www.ci­lichili.cz/clan­ky/8-rad-jak-si-uzit-konec-sveta-419.html

Pájo

:D

Doplňuji:
…to budou jistě instrukce z Bruselu.
Jsem rád, že se právě na tohle nezapomnělo!
;)

redy

Jéé to je pěkný.
To mi dělalo velkou starost,tak konečně návod:))))

anonym

Hlavně to neříkejte a neukazujte cikánům.