nosahosa

Znáte muže, který je „Avon Lady“?

Zdravím,
rád bych se stal Avon lady jen nevím, jestli to není divný, když nejsem žena. Znáte nějakého pána, co je Avon lady?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Takové funkci tam říkají Avon Gentleman. Jednoho jsem znala, ale on byl spíš žena než muž.

Další odpovědi
ReHu

Neznám, ale pokud si myslíš, že Avon obchodnic a obchodníků je málo a potřebují rozšířit řady, protože to je dobrej job, směle do toho 🙂

marci1

Neznám, ale produkty Avon může samozřejmě prodávat žena i muž. 🙂
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti-zajimavosti/52688/prv­ni-muz-v-historii-ziskal-titul-avon-lady.html

da ny

Znala jsem jen jednoho Avon Gentlemana (Lady se z něj, ale nestala ;)),
nevím, zda se ještě „drží“.
Divné to není, Avon bude hlavně zajímat, zda budeš dlouhodobě aktivní, prodávat a vydělávat … ;)

zjentek

proč divný- A von Lady? Yes, von is Lady ..jinak by tam bylo Vona Lady

RyuzakiKate

Jo, takhle jsme občas říkali na gymplu panu zástupci, protože byl strašně převoněnej :)

lota

Neznám, ale myslím že muž jako Avon Lady zaujme, už jenom proto, že jich není tolik.

Kamilovo

Já tedy avon gentleman nejsem, ale zákazník této společnosti jsem už dlouholetý. Cca jednou za půl roku si objednávám kosmetiku online přes https://avonstar­t.cz/ a naprostá spokojenost.