Irisa

Znáte moleskine zápisníky?

Slyšela jsem, že jsou velice populární, něco jsem o tom četla, ale zajímá mě Váš názor :).

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Co se týče čistých zápisníků Moleskine, můj názor je, že jsou hezké, praktické a mám radost se jich dotýkat, i když je to v tom asi jistá nostalgie nebo staromilství. Pro kreativní lidi (spisovatele, architekty, malíře) asi nenahraditelné, pro mne je asi praktičtější Sony SmartBand nebo Razer Nabu a diktafon v mobilu. I když na své celkem jednoduché provedení a masovou produkci mi připadají celkem předražené. Ale jsou šmrncovní.

Ale naprosto mě fascinují Moleskin City zápisníky jako perspektivní modifikace a vlastně záchrana tradičních turistických průvodců.

Další odpovědi
Emefej

Je to taková střední třída, pokud chceš opravdu luxus, tak se podívej třeba na diáře značky „Treuleben & Bischof“.

arygnoc

odjakživa to bol notes, zápisník.
iný názov pre mňa nič nezmenil.

a dá sa kúpiť za 30 kč, nechápem, prečo by som mal za „moleskine“ platiť 15 euro.

to akože prídem do baru, mrsknem na pult „moleskine“ a som in?
a budú ľudia okolo vedieť, že dokážem do neho aj písať, alebo stačí, že ho iba mám?