151kbar151

Znáte moderátora Františka Lutonského z TV? Pokud ano, tak napište, co si o jeho moderování myslíte.

Tak jste měli pochopit mou včerejší anketu. Proto se ptám znovu.

Nejlepší odpověď
anonym

Venkovan ti to za nás napsal.
Opakováním téže otázky se dostáváš do kolize s kodexem, čímž si koleduješ o nahlášení závadné otázky.
A direktivní tón také není zrovna fér.

Další odpovědi
Toruk

Mám dojem, že toto je otázka spíše do nějaké diskuze, nebo chatu. Nechápu proč to sem píšeš.

hanulka11

nemyslíš že je to stejné jako bych napsala co si myslíte o 151kbar151 jaké zadává blbé otázky, víš co dáme to smazat a bude to